Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Technicy samochodowi na salonach

TPS 05 2017 0001Uczniowie klasy pierwszej TPS Zespołu Szkół Nr1 w Opatowie w ramach realizowanych wycieczek branżowych wybrali się do Kielc do autoryzowanego salonu i serwisu BMW ZK Motors, który jest pierwszym dealerem marki BMW w województwie świętokrzyskim.

 

 

 

 


Uczniowie wraz z opiekunami zostali przyjęci i zapoznani z funkcjonowaniem salonu i serwisu dzięki uprzejmości Dyrektora Firmy ZK MOTORS, mającej w ofercie samochody nowe i używane oraz motocykle marki BMW, a także kompleksowe usługi serwisowe, w tym blacharsko-lakiernicze.

- Na wstępie dowiedzieliśmy się sporo na temat wyjątkowości budynku w którym mieści się salon. 99 procent oświetlenia wykorzystuje wydajną technologie LED, a automatyczny system sterowania oświetleniem zsynchronizowany jest z czujnikiem światła dziennego, co w znacznym stopniu zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Na dachu znajdują się ogniwa fotowoltaiczne, budynek został też wyposażony w system pomp ciepła, które wykorzystywane są w ogrzewaniu i chłodzeniu poprzez system podłogowy i ścienny. Technologie sterowane są poprzez system zarządzania budynkiem (BMS), który pozwala na skuteczną kontrolę instalacji elektrycznych, systemu wentylacyjnego w pomieszczeniach, ogrzewania i chłodzenia - relacjonują uczniowie opatowskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie. 

Następnie uczniowie mogli zapoznać się z prowadzeniem sprzedaży, możliwościami wyboru wszystkich konfiguracji przez klienta na miejscu, bowiem auta są robione indywidualnie dla klienta. Niewątpliwą atrakcją było uczniów również dokładne obejrzenie i możliwość siedzenia za kierownicą motocykli oraz aut, których wartość przekracza 500.000 złotych. Następnie uczniowie zapoznani zostali z procedurami przyjęcia auta do serwisu, mogli obejrzeć stanowiska na których dokonuje się diagnostyki i napraw a na końcu przekazuje auto klientowi. Powierzchnia, wszechstronne wyposażenie oraz działanie firmy zrobiły na uczestnikach ogromne wrażenie.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj279
Wczoraj318
Tydzień1069
Miesiąc4553
Wszystkie640239

Logowanie